Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Obrobili jednorękich bandytów. Grozi im 10 lat więzienia

Policjanci ustalili sprawców włamania do automatów do gier stojących w jednym z barów w Hrebennem w gminie Lubycza Krolewska. 30-latkowi i jego 58-letniemu kompanowi grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.
Po wybiciu szyby w drzwiach wejściowych weszli - pod osłoną nocy - do baru, a następnie włamali się do automatów, skąd skradli blisko 1200 złotych w bilonie. Policjanci z Rewiru Dzielnicowych w Lubyczy Królewskiej ustalili i zatrzymali sprawców. Okazali się nimi 30-letni Jan M. z gminy Lubycza Królewka oraz 58-letni Józef Z. bez stałego miejsca zamieszkania. Przy młodszym znaleziono część skradzionych pieniędzy. - Miał przy sobie bilon w postaci monet 5 i 2-złotowych na kwotę 302 złote - opowiada Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Jak ustalili mundurowi, było to już drugie włamanie do tego baru, za które odpowiedzą zatrzymani mężczyźni. Tydzień wczesniej doborowy duet skradł stamtąd alkohol i artykuły spożywcze o łącznej wartości około 500 złotych oraz 450 złotych w gotówce.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama