Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wyprzedzając potrącił 77-letnią rowerzystkę

Nie zachował bezpiecznej odległości podczas wyprzedzania i potrącił 77-letnią rowerzystkę. Do zdarzenia doszło wczoraj w Tworyczowie (gm. Sułów).
29-letniemu mieszkańcowi gminy Sułów za spowodowanie wypadku grozi teraz do trzech lat więzienia. - Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala z urazem nogi - informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Do wypadku doszło we wtorek po południu w Tworyczowie (gm. Sułów). Zarówno sprawca wypadku, jak i pokrzywdzona byli trzeźwi.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama