Reklama
Wyprzedzając potrącił 77-letnią rowerzystkę
Nie zachował bezpiecznej odległości podczas wyprzedzania i potrącił 77-letnią rowerzystkę. Do zdarzenia doszło wczoraj w Tworyczowie (gm. Sułów).
- (LEW)
- 08.07.2009 11:47
29-letniemu mieszkańcowi gminy Sułów za spowodowanie wypadku grozi teraz do trzech lat więzienia.
- Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala z urazem nogi - informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.
Do wypadku doszło we wtorek po południu w Tworyczowie (gm. Sułów). Zarówno sprawca wypadku, jak i pokrzywdzona byli trzeźwi.
Data dodania:
08.07.2009 11:47
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze