Reklama
Wypadek w Korytkowie Dużym: Bus zderzył się z tirem. Nie żyją dwie osoby
W miejscowości Korytków Duży w powiecie biłgorajskim ford transit zderzył się z tirem. Zginęły dwie osoby.
- 08.07.2009 07:49
Do tragicznego zdarzenia doszło po godz. 7 na drodze wojewódzkiej nr 835.
- Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu. Są również osoby ranne. Policjanci ustalają okoliczności tego wypadku - mówi Arkadiusz Arciszewski z lubelskiej policji.
Droga jest nieprzejezdna.
(łm)
Data dodania:
08.07.2009 07:49
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze