Do zdarzenia doszło w środę wieczorem. O tym, że maszynista kierujący składem z drewnem może być pijany, policjanci dowiedzieli się z telefonicznego zgłoszenia.
Informacja się potwierdziła. Mężczyzna miał 2 promile. - Został zatrzymany, policjanci zatrzymali także uprawnienia do kierowania pojazdami trakcyjnymi. Gdy wytrzeźwieje będą wykonywane dalsze czynności procesowe z jego udziałem - wyjaśnia mł. asp. Ewa Czyż z chełmskiej policji.
Kompletnie pijany maszynista prowadził pociąg
Policjanci zatrzymali 57-letniego mieszkańca woj. dolnośląskiego, który po pijanemu prowadził skład towarowy na trasie Włodawa - Chełm. Mężczyzna został zatrzymany
- łm
- 18.09.2014 09:29

Data dodania:
18.09.2014 09:29
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze