Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Sami zmyli, co zmalowali i jeszcze dostali mandat

Funkcjonariusze policji zatrzymali czterech młodych mężczyzn, którzy malowali graffiti na ścianie tomaszowskiego magistratu. Po wytrzeźwieniu zmyli esy-floresy i zostali ukarani mandatami.
- Grupka młodych osób maluje coś na ścianie budynku Urzędu Miasta - taką informację otrzymał w nocy dyżurny tomaszowskiej komendy od anonimowego rozmówcy. Na miejsce skierowano patrol, który w pobliżu magistratu napotkał czterech młodych tomaszowian w wieku 18-19 lat. - Jeden z nich miał przy sobie farbę w sprayu, której kolor odpowiadał rysunkom na budynku urzędu - informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim. - W chwili zatrzymania zarówno on, jak i jego koledzy byli pod wpływem alkoholu. Jeszcze tego samego dnia domorośli artyści naprawili szkodę, zmywając swoje dzieło ze ściany. - Ponadto, na nastolatków nałożono mandaty karne w wysokości 100 złotych na każdego - dodaje Stromidło.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama