Reklama
25-latek rzucił się z dachu wieżowca
Tragedia przy ul. Wyszyńskiego w Zamościu. Z dachu wieżowca skoczył 25-latek. Mężczyzna zginął na miejscu.
- (LEW)
- 10.07.2009 11:01
Do tragedii doszło w piątek po północy. - Otrzymaliśmy informację od anonimowego rozmówcy, że z dachu ośmiopiętrowego bloku ktoś wyskoczył - informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.
Na miejscu szybko pojawiły się policja i karetka pogotowia. Mężczyzna zginął na miejscu. Desperatem okazał się 25-letni mieszkaniec bloku. Nie wiadomo, dlaczego popełnił samobójstwo.
Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok, pobrano krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających.
Data dodania:
10.07.2009 11:01
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze