Wsiadaj na rower i jedź po susła
To świetna propozycja dla amatorów dwóch kółek oraz miłośników malowniczych widoków. Gmina Zamość ogłosiła dla nich niezwykły konkurs.
- (bn)
- 09.07.2009 19:57
Wystarczy przejechać ścieżkę rowerową wyznaczoną na terenie gminy Zamość i zebrać pieczątki ukryte na szlaku (m.in. w sklepie w Mokrem, Białowoli, Skokówce i Skaraszowie).
Trasa rozpoczyna w Płoskiem i kończy w Skokówce. Oznaczona jest kolorem czerwonym.
Wytrwali turyści dostaną specjalny certyfikat oraz statuetkę susła perełkowanego. Ponadto, pod koniec każdego miesiąca wśród zdobywców ścieżki losowane będą atrakcyjne nagrody.
Data dodania:
09.07.2009 19:57
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze