Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Podkrasne: Tragiczny finał nocnej przejażdżki. Trzy osoby nie żyją

Piątka mlodych ludzi wyszla z urodzinowej imprezy, zeby wypróbowac nowy samochód. W miejscowości Podkrasne (gm. Stary Zamośc) opel calibra zjechal z drogi i uderzyl w betonowy przepust, a potem w drzewo. Trzech mlodych mezczyzn zginelo na miejscu. Dwie osoby znalazly sie w szpitalu.
– W nocy obudzil mnie potezny huk – mówi Henryk Glowacki z Podkrasnego. – To ten samochód uderzyl w drzewo. Ludzie zaraz tam pobiegli, przyjechaly karetki i policja na sygnalach. Moja zona tez tam poszla. Widziala dwóch martwych mezczyzn, trzeciego znaleziono póLniej gdzieś w polu. W wypadku ranna jest tez dziewczyna z naszej wsi. Plakac sie chce. Policja cześciowo ustalila przebieg zdarzen. Świezo upieczonym wlaścicielem opla byl 21-latek z miejscowości Tarzymiechy. W nocy z soboty na niedziele zabral kilka osób na przejazdzke swoim nowym autem. Przed godz. 2 doszlo do tragedii. W Podkrasnem rozpedzone auto rozpadlo sie na kilka cześci. Zginąl wlaściciel opla, jego 17-letni brat oraz 24-letni pasazer. Ranna zostala 16-latka (jest w stanie ciezkim) oraz 18-letni chlopak. – Nasza szosa ma zlą slawe – mówi Glowacki. – Pamietam tutaj juz piec śmiertelnych wypadków. Ofiary wypadku pochodzily z miejscowości Tarzymiechy. – Znalem tych braci – mówi Andrzej Bula, soltys z Tarzymiech (gm. Izbica). – Mieszkali niedaleko… Tragedia. Trzeci zmarly… tez jest od nas. – Nie wiem jak rodziny przezyją taką strate – dodaje jedna z mieszkaniec Tarzymiech. – Cala wieś placze. – Ustalamy okoliczności tego wypadku – mówi Joanna Kopec, rzecznik zamojskich policjantów. – Zarządzono juz sekcje zwlok.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama