Niemirówek: Motocyklista nie przeżył zderzenia z passatem
Jechał w mglistą noc bez świateł i kasku. Motocyklista nie przeżył czołowego zderzenia z samochodem. Do tragedii doszło dzisiaj po godz. 2 w nocy w Nimirówku (gm. Tarnawatka).
- 13.07.2009 07:27
– 27-letni mieszkaniec gminy Tarnawatka jechał nie zarejestrowanym motocyklem marki WSK. Na lekkim łuku drogi zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka volkswagenem passatem – opowiada Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji.
Jadący bez świateł i kasku motocyklista zginął na miejscu. Zarządzono sekcję zwłok i pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.
Wiadomo, że 20-letni kierowca passata z gminy Tarnawatka był trzeźwy. Nie miał szans na uniknięcie zderzenia.
Data dodania:
13.07.2009 07:27
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze