Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Niemirówek: Motocyklista nie przeżył zderzenia z passatem

Jechał w mglistą noc bez świateł i kasku. Motocyklista nie przeżył czołowego zderzenia z samochodem. Do tragedii doszło dzisiaj po godz. 2 w nocy w Nimirówku (gm. Tarnawatka).
– 27-letni mieszkaniec gminy Tarnawatka jechał nie zarejestrowanym motocyklem marki WSK. Na lekkim łuku drogi zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka volkswagenem passatem – opowiada Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Jadący bez świateł i kasku motocyklista zginął na miejscu. Zarządzono sekcję zwłok i pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Wiadomo, że 20-letni kierowca passata z gminy Tarnawatka był trzeźwy. Nie miał szans na uniknięcie zderzenia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama