Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tarnoszyn: Skoczył na główkę i już nie wypłynął

Mężczyzna skoczył na główkę do płytkiego basenu za remizą strażacką w Tarnoszynie. 23-latek z gminy Ulhówek złamał podstawę czaszki i kręgosłup. Lekarzom nie udało się go uratować.
W niedzielę w Tarnoszynie odbywały się zawody strażackie. Gospodarze wygrali wszystko, co było do wygrania. Wieczorem kilku młodych mężczyzn postanowiło wykąpać się w basenie przeciwpożarowym za remizą strażacką. Wcześniej pili alkohol. – Jeden z nich się po skoku na główkę do wody nie wypłynął na powierzchnię – ralacjonuje Ireneusz Stromidlo, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. – Pomimo natychmiastowej pomocy, jakiej udzielili mu koledzy, nie udało się go uratować. Woda w basenie miała tylko 70 cm głębokości. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził u 23-latka złamanie podstawy czaszki oraz złamanie kręgoslupa szyjnego. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama