Skok na bank w Adamowie. Złodziej ukradł kilkadziesiąt tysięcy złotych
Policja szuka złodzieja, który obrabował filię Banku Spóldzielczego w Adamowie. Nieznany sprawca ukradł kilkadziesiąt tysięcy złotych.
- (LEW)
- 14.07.2009 12:58
Złodziej odciął czujniki alarmowe, zdemontował kratę w oknie, wszedł do środka banku i obrabował kasę. Ukradł kilkadziesiąt tysiecy zlotych.
Za kradziez z wlamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Policja wciąż szuka sprawcy. Do zdarzenia doszlo w ostatni weekend.
Data dodania:
14.07.2009 12:58
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze