Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Jednej nocy obrobili trzy samochody

Za jednym zamachem włamali się do trzech samochodów. Ich łupem padły radioodtwarzacze. Policja szuka sprawców.
Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę w okolicach ulicy Kościuszki i Sienkiewicza w Biłgoraju. Aby wykraść łupy, sprawcy wybili szyby w oplu omedze i volkswagenie passacie, natomiast w audi uszkodzili zamek. 22-letni właściciel pierwszego samochodu liczy straty, natomiast dwaj pozostali biłgorajanin w wieku 28 i 30 lat wycenili je łącznie na 1200 złotych. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności, ale wcześniej trzeba zatrzymać sprawców. (LEW)

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama