Reklama
Biłgoraj: Jednej nocy obrobili trzy samochody
Za jednym zamachem włamali się do trzech samochodów. Ich łupem padły radioodtwarzacze. Policja szuka sprawców.
- 15.07.2009 16:35
Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę w okolicach ulicy Kościuszki i Sienkiewicza w Biłgoraju. Aby wykraść łupy, sprawcy wybili szyby w oplu omedze i volkswagenie passacie, natomiast w audi uszkodzili zamek.
22-letni właściciel pierwszego samochodu liczy straty, natomiast dwaj pozostali biłgorajanin w wieku 28 i 30 lat wycenili je łącznie na 1200 złotych. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności, ale wcześniej trzeba zatrzymać sprawców.
(LEW)
Data dodania:
15.07.2009 16:35
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze