Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lubycza Królewska: Sadystyczny myśliwy polował w mieszkaniu na własną rodzinę

Do 5 lat więzienia grozi 57-letniemu mieszkańcowi Lubyczy Królewskiej za fizyczne i psychiczne znęcanie się nad rodziną. Mężczyzna biegał po mieszkaniu z dubeltówką.
57-letni mężczyzna ma pozwolenie na broń, bo jest myśliwym. I skwapliwie z tej możliwości korzysta. Podczas domowej awantury zaczął biegac po mieszkaniu z dubeltówką. Jego 43-letni zięć próbował wyrwać mu broń. Doszło do szarpaniny. W pewnym momencie dubeltówka wystrzeliła. Nikomu na szczęście nic się nie stało: awanturnik trafił kulą w podłogę. – Podczas awantury domowej z żoną, córką i zięciem mężczyzna oddał strzał z broni myśliwskiej – potwierdza Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Mężczyzna został zabrany do policyjnego aresztu. Miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. W zeszłym miesiącu został już skazany za znęcanie się nad rodziną. Nie upiecze mu się i tym razem.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama