Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zamojszczyzna: Pijani z kółkiem

Dokładnie 1,74 promila alkoholu w organizmie miał 25-letni mieszkaniec gminy Tarnogród i... w takim stanie jechał seatem. Uderzył w ciężarówkę.
Do wypadku doszło przy ul. Partyzantów w Tarnogrodzie (pow. biłgorajski). Jadący seatem mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie na samochodem, wjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z ciężarowym starem, którym jechał 48-latek z gminy Rudołowice na Podkarpaciu. Kierowca seata trafił do szpitala. Za spowodowanie po pijaku wypadku grozi mu do 4,5 roku więzienia. Na kacu najprawdopodobniej jechał audi 51-letni mieszkaniec gminy Jarczów. – Na łuku drogi zjechał do rowu i uderzył w skarpę – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Lekkich obrażeń ciała doznała 78-letnia pasażerka. Kierowca był w stanie \"po użyciu alkoholu”. Miał 0,36 promila. Do kolizji doszło w czwartek rano w Wierszczycy w powiecie tomaszowskim.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama