Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Prokurator chce aresztu dla sadysty z dubeltówką

Do 5 lat więzienia grozi 57-letniemu mieszkańcowi Lubyczy Królewskiej w powiecie tomaszowskim za fizyczne i psychiczne znęcanie się nad rodziną. Prokuratura wystąpiła dzisiaj do sądu o tymczasowe aresztowanie Bogdana A.
– Mężczyzna nie pozostawia nam żadnego wyboru: trzy tygodnie temu usłyszał w sądzie skazujący wyrok w zawieszeniu za znęcanie się fizyczne i psychiczne nad rodziną, ale nie odniosło to żadnego skutku – powiedział nam Jerzy Piechnik, szef Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Lubelskim. Nie wiadomo, jaką decyzję podejmie sąd. Przypomnijmy. W środę podczas awantury domowej z żoną, córką i zięciem Bogdan A. oddał strzał z broni myśliwskiej. Do zdarzenia doszło podczas szarpaniny z 43-letnim zięciem, który widząc biegającego po mieszkaniu z dubeltówką teścia, próbował wyrwać mu broń. Nikomu na szczęście nic się nie stało: awanturnik trafił kulą w podłogę. Mężczyzna ma pozwolenie na broń, bo jest myśliwym. Trafił do policyjnego aresztu. Miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama