Ktoś zabił kotkę z młodymi. Sprawę bada policja
Martwą kotkę z dwoma kociętami znaleziono na terenie zamojskich ogródków działkowych przy ul. Altanowej.
- (lew)
- 17.07.2009 08:51
– Miały gdzie spać, nie były głodne, bo je dokarmiałam – powiedziała nam opiekująca się zwierzętami właścicielka altanki. – W nocy kręcą się tu podejrzane typy, piją alkohol. Na pewno komuś przeszkadzały kotki. Widać, że ginęły w męczarniach.
Sprawę bada policja.
Data dodania:
17.07.2009 08:51
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze