Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

22-latka wypadła na imprezie z balkonu

Przewłoka (gm. Jarczów). Kobieta podczas nocnej imprezy wyszła przewietrzyć się na niezabezpieczony barierką balkon i spadła z 4,5 metra na ziemię. Ze złamanym kręgosłupem trafiła do szpitala.
22-letnia mieszkana gminy Narol na Podkarpaciu, w nocy z soboty na niedzielę, razem ze znajomymi imprezowała na prywatce w podtomaszowskiej Przewłoce. Dzisiaj około godz. 3.30 rano kobieta wyszła na balkon, żeby się trochę przewietrzyć. – Spadła z wysokości ok. 4,5 m na ziemię, bo balkon nie był zabezpieczony barierką – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim. Karetka odwiozła wyjącą z bólu poszkodowaną do szpitala z podejrzeniem złamania kręgosłupa na odcinku lędźwiowym oraz ogólnymi potłuczeniami. Stróże prawa ustalili, że nikt jej nie popchnął, a do wypadku doszło na skutek niezachowania ostrożności. – Życiu kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo – podkreśla Stromidło. Prawdopodobnie 22-latka piła wcześniej alkohol.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama