Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Turzyniec: Oberwał butelką i trafił do szpitala ze złamaniem czaszki

Młody mężczyzna zaatakował 58-latka, kiedy ten wracał pijany do domu. Napastnik zdzielił go butelką po głowie. Poszkodowany trafił do szpitala ze złamaniem podstawy czaszki.
Do zdarzenia doszło na drodze w Turzyńcu k. Zwierzyńca. – Feliks B. otrzymał cios w głowę nieustalonym narzędziem. Prawdopodobnie była to butelka – informuje Stanisław Pomaniec z zamojskiej policji. Stróże prawa szybko zatrzymali sprawcę, którym okazał się 18-letni Piotr G. z gminy Zwierzyniec. Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Przed sądem odpowie za uszkodzenie ciała. Poszkodowany nie pamięta okoliczności zdarzenia. Wiadomo, że pijany wracał do domu. Do szpitala odwieziono go ze stłuczeniami głowy oraz złamaniem podstawy czaszki.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama