Turzyniec: Oberwał butelką i trafił do szpitala ze złamaniem czaszki
Młody mężczyzna zaatakował 58-latka, kiedy ten wracał pijany do domu. Napastnik zdzielił go butelką po głowie. Poszkodowany trafił do szpitala ze złamaniem podstawy czaszki.
- (lew)
- 20.07.2009 12:20
Do zdarzenia doszło na drodze w Turzyńcu k. Zwierzyńca. – Feliks B. otrzymał cios w głowę nieustalonym narzędziem. Prawdopodobnie była to butelka – informuje Stanisław Pomaniec z zamojskiej policji.
Stróże prawa szybko zatrzymali sprawcę, którym okazał się 18-letni Piotr G. z gminy Zwierzyniec.
Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Przed sądem odpowie za uszkodzenie ciała.
Poszkodowany nie pamięta okoliczności zdarzenia. Wiadomo, że pijany wracał do domu. Do szpitala odwieziono go ze stłuczeniami głowy oraz złamaniem podstawy czaszki.
Data dodania:
20.07.2009 12:20
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze