Policjant do pobitego: \"Sam bym Ci w ryja walnął jakbym trochę wypił\"
\"Dla mnie jesteś gnój, który wypił piwo i pajacuje. Chłopie zachowałeś się źle, stul uszy i zamknij ryj, bo jeśli tego nie zrobisz, to zaraz będziesz tu siedział a twoimi gazetami to ja sobie mogę dupę podetrzeć\" - tak zareagował jeden z policjantów, po tym jak pobici mężczyźni poprosili o pomoc.
- Gazeta.pl
- 20.07.2009 16:44
Data dodania:
20.07.2009 16:44
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze