Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Policjant do pobitego: \"Sam bym Ci w ryja walnął jakbym trochę wypił\"

\"Dla mnie jesteś gnój, który wypił piwo i pajacuje. Chłopie zachowałeś się źle, stul uszy i zamknij ryj, bo jeśli tego nie zrobisz, to zaraz będziesz tu siedział a twoimi gazetami to ja sobie mogę dupę podetrzeć\" - tak zareagował jeden z policjantów, po tym jak pobici mężczyźni poprosili o pomoc.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama