Biłgoraj: Okradają samochody na potęgę
Policja szuka \"seryjnych” włamywaczy do samochodów. Tylko w ciągu jednej nocy zostały okradzione cztery pojazdy. Policjanci nie wykluczają, że to dzieło zorganizowanej grupy.
- 21.07.2009 19:56
Z opla corsy, który stał sobie spokojnie przy ul. Sikorskiego skradziono radio i bluzę. Łączna suma strat, jakie poniósł 27-latek z gminy Księżpol to ok. 250 złotych.
Więcej, bo prawie 1500 złotych stracił 29-letni mieszkaniec Frampola, który w niedzielną noc zaparkował swoją hondę przy ul. Reja w Biłgoraju. Z jego samochodu również zginął radioodtwarzacz.
Podobnie było przy ulicy Nadstawnej i na Placu Wolności. W pierwszym miejscu sprawcy włamali się do audi A3 (zabrali radio warte 400 zł), a w drugim do audi 80 (skradziony sprzęt był wart ok. 250 zł).
W każdym z przypadków zasada działania włamywaczy była identyczna. Do środka pojazdów dostawali się po ukręceniu zamka w drzwiach od strony kierowcy.
Reklama
Komentarze