Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Podlodów: Ze stawu wyłowiono zwłoki wędkarza

Dzisiaj rano ze stawu w Podlodowie (gm. Łaszczów) wyłowiono zwłoki 44-letniego mieszkańca jednej z okolicznych wsi. Mężczyzna dzień wcześniej wybrał się tutaj na ryby.
Nie wrócił na noc. O zaginięciu 44-latka policję poinformowała jego matka. Funkcjonariusze natychmiast pojechali nad zbiornik. Na brzegu znaleźli plecak mężczyzny. Przy pomocy strażaków zbadano dno zbiornika. Znaleziono ciało wędkarza. Policja bada jeszcze, jak doszło do tragedii.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama