Reklama
Podlodów: Ze stawu wyłowiono zwłoki wędkarza
Dzisiaj rano ze stawu w Podlodowie (gm. Łaszczów) wyłowiono zwłoki 44-letniego mieszkańca jednej z okolicznych wsi. Mężczyzna dzień wcześniej wybrał się tutaj na ryby.
- (bn)
- 22.07.2009 10:52
Nie wrócił na noc. O zaginięciu 44-latka policję poinformowała jego matka.
Funkcjonariusze natychmiast pojechali nad zbiornik. Na brzegu znaleźli plecak mężczyzny. Przy pomocy strażaków zbadano dno zbiornika.
Znaleziono ciało wędkarza. Policja bada jeszcze, jak doszło do tragedii.
Data dodania:
22.07.2009 10:52
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze