Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Po kielichu zasnął na przystanku. Obudził się bez portfela

44-letni zamościanin strzelił sobie kielicha i postanowił \"odpocząć” na jednym z przystanków przy ul. Szczebrzeszkiej. Ta drzemka drogo go kosztowała.
Złodzieje ukradli mu torbę. Miał w niej 2,2 tys. zł oraz m.in. ubrania, telefon i… butlę turystyczną. W sumie straty oszacowano na ponad 2,6 tys. zł. Teraz policja poszukuje amatora cudzych toreb.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama