Reklama
Po kielichu zasnął na przystanku. Obudził się bez portfela
44-letni zamościanin strzelił sobie kielicha i postanowił \"odpocząć” na jednym z przystanków przy ul. Szczebrzeszkiej. Ta drzemka drogo go kosztowała.
- (bn)
- 22.07.2009 13:53
Złodzieje ukradli mu torbę. Miał w niej 2,2 tys. zł oraz m.in. ubrania, telefon i… butlę turystyczną.
W sumie straty oszacowano na ponad 2,6 tys. zł. Teraz policja poszukuje amatora cudzych toreb.
Data dodania:
22.07.2009 13:53
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze