Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gołębie: Koło eksplodowało, mężczyzna trafił do szpitala

Pompowanie może być niebezpiecznym zajęciem. Przekonał się o tym 39-letni mieszkaniec wsi Gołebie w gminie Mircze. We wtorkowy wieczór zabrał się do pompowania kół w swojej przyczepie.
Położył jedno z nich na ziemi i podłączył sprężarkę. Zaczął pompować. Chyba jednak z tym przesadził… Koło eksplodowało. Fragment felgi z olbrzymią siłą uderzył mężczyznę w głowę. Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama