Reklama
Gołębie: Koło eksplodowało, mężczyzna trafił do szpitala
Pompowanie może być niebezpiecznym zajęciem. Przekonał się o tym 39-letni mieszkaniec wsi Gołebie w gminie Mircze. We wtorkowy wieczór zabrał się do pompowania kół w swojej przyczepie.
- (bn)
- 22.07.2009 13:47
Położył jedno z nich na ziemi i podłączył sprężarkę. Zaczął pompować. Chyba jednak z tym przesadził…
Koło eksplodowało. Fragment felgi z olbrzymią siłą uderzył mężczyznę w głowę.
Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Data dodania:
22.07.2009 13:47
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze