Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Górecko Kościelne: Przegrał i wyżył się na \"jednorękim bandycie\"

Nie wszyscy potrafią przegrywać. Na pewno nie umie tego 24-latek z gm. Józefów, który narozrabiał ostatnio w Górecku Kościelnym.
Mężczyzna wybrał się tam, by pograć trochę na jednym z automatów do gier. Wynik go widać nie zadowolił, bo umyślnie uderzył pięścią w ekran dotykowy tej maszyny. Zniszczył go doszczętnie. Starty oszacowano na ok. 1 tys. zł. Krewkiemu hazardziście grozi teraz do 5 lat więzienia za zniszczenie mienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama