Górecko Kościelne: Przegrał i wyżył się na \"jednorękim bandycie\"
Nie wszyscy potrafią przegrywać. Na pewno nie umie tego 24-latek z gm. Józefów, który narozrabiał ostatnio w Górecku Kościelnym.
- 22.07.2009 13:57
Mężczyzna wybrał się tam, by pograć trochę na jednym z automatów do gier. Wynik go widać nie zadowolił, bo umyślnie uderzył pięścią w ekran dotykowy tej maszyny.
Zniszczył go doszczętnie. Starty oszacowano na ok. 1 tys. zł.
Krewkiemu hazardziście grozi teraz do 5 lat więzienia za zniszczenie mienia.
Data dodania:
22.07.2009 13:57
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze