Tomaszowski starosta ma medal od policji
Jan Kowalczyk, tomaszowski starosta (na zdjęciu po prawej) zasłużył się policji – uznał szef MSWiA Grzegorz Schetyna i odznaczył samorządowca.
- (ak)
- 22.07.2009 14:48
Decyzją szefa resortu tomaszowskiemu staroście przyznany został \"Srebrny Medal za Zasługi dla Policji”.
Identyczne odznaczenia w całym województwie otrzymało w tym roku w sumie 6 osób. Wszystkie wręczone zostały na Placu Litewskim w Lublinie, podczas wojewódzkich obchodów Święta Policji.
Data dodania:
22.07.2009 14:48
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze