Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszowski starosta ma medal od policji

Jan Kowalczyk, tomaszowski starosta (na zdjęciu po prawej) zasłużył się policji – uznał szef MSWiA Grzegorz Schetyna i odznaczył samorządowca.
Decyzją szefa resortu tomaszowskiemu staroście przyznany został \"Srebrny Medal za Zasługi dla Policji”. Identyczne odznaczenia w całym województwie otrzymało w tym roku w sumie 6 osób. Wszystkie wręczone zostały na Placu Litewskim w Lublinie, podczas wojewódzkich obchodów Święta Policji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama