Biłgoraj: Kto podpalił audi?
Odpowiedzi na to pytanie poszukuje od środy biłgorajska policja. Na razie wiadomo, że audi, które staneło w płomieniach przy ul. Kasztanowej na pewno nie zapaliło się samo.
- (ak)
- 23.07.2009 14:08
Do zdareznia doszło nocą. Było ok. godz. 3.30 w środę nad ranem. Samochód zaczął się palić. Jego właściciel zgłosił się do policji zaraz po tym.
Mundurowi ustalili, że sprawca podłożył ogień pod koła pojazdu, a na jego dach rzucił nasączoną łatwopalną substancją szmatę. Auto spłonęło niemal doszczętnie. Straty sięgnęły 12 tys. zł.
Data dodania:
23.07.2009 14:08
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze