Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Kto podpalił audi?

Odpowiedzi na to pytanie poszukuje od środy biłgorajska policja. Na razie wiadomo, że audi, które staneło w płomieniach przy ul. Kasztanowej na pewno nie zapaliło się samo.
Do zdareznia doszło nocą. Było ok. godz. 3.30 w środę nad ranem. Samochód zaczął się palić. Jego właściciel zgłosił się do policji zaraz po tym. Mundurowi ustalili, że sprawca podłożył ogień pod koła pojazdu, a na jego dach rzucił nasączoną łatwopalną substancją szmatę. Auto spłonęło niemal doszczętnie. Straty sięgnęły 12 tys. zł.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama