Gmina Werbkowice: Ta pani lubi sobie \"golnąć”
To nie był jej pierwszy raz, więc kara jej na pewno nie ominie. Mowa o 29-letniej mieszkance gminy Werbkowice, którą policja już kolejny raz przyłapała na jeździe \"po kielichu”.
- (ak)
- 24.07.2009 15:36
Tym razem kobieta została zatrzymana w Kotorowie, gdy mknęła przez wieś na swoim rowerze. Nie dość, że była wstawiona (miała ponad 0,8 promila) to jeszcze okazało się, że to nie pierwsza jej taka wpadka.
Mundurowi, którzy skontrolowali rowerzystkę, ustalili, że był wobec niej orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów niemechanicznych.
Za załamanie go 29-latce grozi teraz nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Data dodania:
24.07.2009 15:36
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze