Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gmina Werbkowice: Ta pani lubi sobie \"golnąć”

To nie był jej pierwszy raz, więc kara jej na pewno nie ominie. Mowa o 29-letniej mieszkance gminy Werbkowice, którą policja już kolejny raz przyłapała na jeździe \"po kielichu”.
Tym razem kobieta została zatrzymana w Kotorowie, gdy mknęła przez wieś na swoim rowerze. Nie dość, że była wstawiona (miała ponad 0,8 promila) to jeszcze okazało się, że to nie pierwsza jej taka wpadka. Mundurowi, którzy skontrolowali rowerzystkę, ustalili, że był wobec niej orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów niemechanicznych. Za załamanie go 29-latce grozi teraz nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama