Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lubycza Królewska: Złodzieje-budowlańcy usłyszeli już zarzuty

Całą noc przesiedzieli policyjnym areszcie, a dzisiaj obaj usłyszeli zarzut dokonania kradzieży. 26-letniemu budowlańcowi i jego 34-letniemu koledze po fachu grozi teraz od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.
Jeden z mężczyzn jest mieszkańcem gminy Sitno, a drugi gm. Lubycza Królewska. Obaj pracowali przy remoncie internatu szkoły w Lubyczy. Są zatrudnieni w dwóch różnych firmach, a okradli trzecią, która działała przy tej samej inwestycji. – Wynieśli z terenu budowy wiertarkę i wiertarkowkrętarkę. Sprzęt był wart w sumie 600 zł – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik policji w Tomaszowie Lubelskim, która namierzyła złodziejaszków. Obaj zostali zatrzymani jeszcze wczoraj. Dzisiaj przedstawiono im zarzut dokonania kradzieży. Wkrótce staną przed sądem.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama