Komarów Osada: Napoił dzieciaki piwem
Pewnie chciał dobrze, ale ze swojego zachowania musi się teraz tłumaczyć przed policja. Mowa o 47-letnim mieszkańcu Komarowa, który kupił w sklepie piwo dla dwóch nastolatków.
- (ak)
- 24.07.2009 09:39
Dwaj koledzy w wieku 15 i 16 lat nie mieli co liczyć na to, że sprzedawczyni poda im alkohol. Dlatego o pomoc w jego nabyciu zwrócili się do 47-latka.
Ten na propozycję przystał i każdemu z chłopców kupił po butelce piwa.
Gdy podchmieleni nastolatkowi wrócili do domów, rodzice podnieśli lament. Ustalili, kto pomógł nastolatkom w nabyciu procentów i powiadomili o tym policję.
Data dodania:
24.07.2009 09:39
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze