Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Komarów Osada: Napoił dzieciaki piwem

Pewnie chciał dobrze, ale ze swojego zachowania musi się teraz tłumaczyć przed policja. Mowa o 47-letnim mieszkańcu Komarowa, który kupił w sklepie piwo dla dwóch nastolatków.
Dwaj koledzy w wieku 15 i 16 lat nie mieli co liczyć na to, że sprzedawczyni poda im alkohol. Dlatego o pomoc w jego nabyciu zwrócili się do 47-latka. Ten na propozycję przystał i każdemu z chłopców kupił po butelce piwa. Gdy podchmieleni nastolatkowi wrócili do domów, rodzice podnieśli lament. Ustalili, kto pomógł nastolatkom w nabyciu procentów i powiadomili o tym policję.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama