Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: TIR staranował latarnię i płot

46-letni kierowca ciężarówki, mieszkaniec powiatu Łęczyńskiego był trzeźwy, ale przejeżdżając ulicą Długą w Biłgoraju po prostu się zagapił. Na moment stracił panowanie nad ciężarówką, która \"skasowała” słup energetyczny i zatrzymała się dopiero na ogrodzeniu jednej z posesji.
Do zdarzenia doszło dzisiaj ok. godz. 10 na ulicy Długiej, przy skrzyżowaniu z Popiełuszki. – Kierowca TIR-a jechał w stronę ulicy Zamojskiej. W pewnym momencie zorientował się, że jest za blisko wymijającego go samochodu osobowego, gwałtownie odbił w prawo i zjechał z drogi – relacjonuje Stanisław Łazur z biłgorajskiej policji. Ciężarówka staranowała słup energetyczny i wpakowała się w płot, zatrzymując się na szczęście jeszcze przed ścianą budynku. Na podwórku nie było na szczęście nikogo. Nie ucierpiał też kierowca. Policjanci najpierw usunęli z jezdni zawalidrogę, a później zajęli się kierowca. 46-latek spod Łęcznej był trzeźwy. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama