Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

To już ostatnie przytupy, czyli zamojski Eurofolk 2009 na finiszu

Dzisiaj kończy się VIII Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny \"EUROFOLK - ZAMOŚĆ 2009”. Jeszcze tylko wieczorem (godz. 18) będzie można w Zamościu oklaskiwać uczestników tegorocznej edycji imprezy.
Na scenie na Rynku Wielkim wystąpią za to wszystkie zespoły. Publiczność obejrzy koncert gospodarzy, czy ZPiT \"Zamojszczyzna”, ale także ich zagranicznych gości. Przed Ratuszem, w czasie koncertu kończącego festiwal zaprezentują się zespoły: \"Havermeuleke” z Belgii, \"Prolet” z Bułgarii, \"Tuna Cmu Barbera De Madrit” z Hiszpanii, \"Neris” z Litwy oraz \"Kud Branko Radicević” z Serbii. Kolejny Eurofolk za rok.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama