Reklama
To już ostatnie przytupy, czyli zamojski Eurofolk 2009 na finiszu
Dzisiaj kończy się VIII Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny \"EUROFOLK - ZAMOŚĆ 2009”. Jeszcze tylko wieczorem (godz. 18) będzie można w Zamościu oklaskiwać uczestników tegorocznej edycji imprezy.
- (ak)
- 24.07.2009 16:01
Na scenie na Rynku Wielkim wystąpią za to wszystkie zespoły. Publiczność obejrzy koncert gospodarzy, czy ZPiT \"Zamojszczyzna”, ale także ich zagranicznych gości.
Przed Ratuszem, w czasie koncertu kończącego festiwal zaprezentują się zespoły: \"Havermeuleke” z Belgii, \"Prolet” z Bułgarii, \"Tuna Cmu Barbera De Madrit” z Hiszpanii, \"Neris” z Litwy oraz \"Kud Branko Radicević” z Serbii.
Kolejny Eurofolk za rok.
Data dodania:
24.07.2009 16:01
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze