Reklama
Barchaczów: Stodoła spłonęła, bo ktoś zaprószył ogień
To nie było celowe podpalenie. Do pożaru drewnianej stodoły doszło najprawdopodobniej w skutek nieumyślnego zaprószenia ognia przez kogoś z domowników. Straty, jakie poniósł gospodarz sięgnęły 5 tys. zł.
- (ak)
- 27.07.2009 10:53
Do pożaru doszło w sobotę w Barchaczowie (gm. Łabunie). Wraz z drewnianym budynkiem doszczętnie spłonęło wszystko, co było w środku, m.in. drewno przeznaczone do budowy domu.
Nikt z domowników nie odniósł w pożarze żadnych obrażeń.
Przypomnijmy, że do znacznie poważniejszego pożaru doszło pod koniec zeszłego tygodnia w Majdanie Starym pod Księżpolem.
Tam jednak ustalono, że dwie stodoły zaczęły płonąć, bo ktoś celowo podłożył ogień. Straty oszacowano na ponad 200 tys. zł.
Data dodania:
27.07.2009 10:53
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze