Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek w Różańcu I: Polonez zajechał drogę zastawie

21-letni mieszkaniec gminy Łabunie był trzeźwy, ale podczas skrętu w lewo po prostu się zagapił. Zjechał na lewą stronę jezdni i jego polonez zderzył się z zastawą. Ranne zostały dwie pasażerki tego drugiego samochodu.
Do wypadku doszło w sobotę w Różańcu I (gm. Tarnogród). Żadnych obrażeń nie odniósł ani sprawca, ani kierujący zastawą 50-latek z Mielca. Ranne zostały natomiast dwie jadące z nim kobiety. 58-latka ma złamany obojczyk, a 18-latka doznała poważnego urazu kręgosłupa. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama