Wypadek w Różańcu I: Polonez zajechał drogę zastawie
21-letni mieszkaniec gminy Łabunie był trzeźwy, ale podczas skrętu w lewo po prostu się zagapił. Zjechał na lewą stronę jezdni i jego polonez zderzył się z zastawą. Ranne zostały dwie pasażerki tego drugiego samochodu.
- (ak)
- 27.07.2009 10:45
Do wypadku doszło w sobotę w Różańcu I (gm. Tarnogród). Żadnych obrażeń nie odniósł ani sprawca, ani kierujący zastawą 50-latek z Mielca.
Ranne zostały natomiast dwie jadące z nim kobiety. 58-latka ma złamany obojczyk, a 18-latka doznała poważnego urazu kręgosłupa.
Obaj kierowcy byli trzeźwi.
Data dodania:
27.07.2009 10:45
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze