Biłgorajskie: Potrącił człowieka i uciekł
Policja cały czas próbuje ustalić sprawcę wypadku, do którego doszło w weekend w Woli Dużej koło Biłgoraja. Nie wiadomo, kto jechał samochodem. Wiadomo, że auto potrąciło 58-letniego rowerzystę.
- (ak)
- 27.07.2009 10:34
Mieszkaniec Biłgoraja trafił do szpitala ze złamaniem prawej łopatki nadgarstka prawej ręki. Jego życiu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo.
Mężczyzna nie był w stanie pomóc policji w ustaleniu sprawcy, bo nie zdążył nawet zauważyć, jakie auto na niego najechało.
Do zdarzenia doszło w piątek ok. godz. 21.40 w Woli Dużej.
Data dodania:
27.07.2009 10:34
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze