Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wpadł motorowerem do środka suzuki. Nikomu nic się nie stało

Jeziernia (gm. Tomaszów Lubelski). Wpadł do wnętrza samochodu przez jego przednią szybę. Wyleciał drzwiami od strony pasażera. Wypadek wyglądał bardzo groźnie, ale 24-letni motorowerzysta ma tylko złamaną nogę w kostce.
Do wypadku na drodze krajowej nr 17 doszło w piątek wieczorem. Policja poinformowała o nim dzisiaj. 24-latek z Bełżca jechał przez Jeziernię (gm. Tomaszów Lubelski). W pewnym momencie jego motorower zaczął wyprzedzać suzuki swift. Jednoślad zajechał autu drogę . W wyniku zderzenia, motorowerzysta wpadł przez przednią szybę do wnętrza samochodu i wypadł drzwiami pasażera. Od motorowerzysty pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Kierowca suzuki - 22-latek z gm. Lubycza Królewska -był trzeźwy. Ani jemu, ani jego pasażerom nic się nie stało.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama