Hrubieszów: Zaparkował” motocykl na drzwiach garażu
Jego życiu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo. Ale mogło być gorzej, bo 17-latek na motocyklu z impetem wjechał w drzwi garażu swoich rodziców.
- (ak)
- 27.07.2009 10:24
Chłopak w ogóle nie powinien był siadać za kierownicą, bo nie ma do tego uprawnień. Jednak w niedzielę popołudniu wybrał się motocyklem na przejażdżkę po mieście.
Do domu wracał ok. godz. 18. Najprawdopodobniej za szybko podjechał pod garaż przy ul. Kolejowej. Nie zdążył wyhamować na czas i walnął jednośladem w drzwi budynku.
Na szczęście, mimo że nie miał na głowie kasku, nie doznał żadnych obrażeń, które zagrażałyby jego życiu. Mimo to trafił do szpitala na obserwację.
Nie wiadomo jeszcze, czy był trzeźwy. Pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu.
Data dodania:
27.07.2009 10:24
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze