Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Stłuczka przy ul. Partyzantów. Pijany kierowca mercedesa doprowadził do zderzenia z motorowerem

Stanisław W. miał prawie półtora promila alkoholu w organizmie, gdy w poniedziałek rano jechał przez Zamość. Przy ul. Partyzantów jego mercedes zderzył się z motorowerem.
52-letniemu kierowcy, który podczas skrętu w lewo po prostu wymusił pierwszeństwo nic poważnego się nie stało. Złamania obojczyka doznał natomiast 31-letni motorowerzysta z Zamościa. Młodszy mężczyzna trafił do szpitala, starszy też ma problem. Będzie przed sądem odpowiadać za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama