Reklama
Stłuczka przy ul. Partyzantów. Pijany kierowca mercedesa doprowadził do zderzenia z motorowerem
Stanisław W. miał prawie półtora promila alkoholu w organizmie, gdy w poniedziałek rano jechał przez Zamość. Przy ul. Partyzantów jego mercedes zderzył się z motorowerem.
- (ak)
- 28.07.2009 09:33
52-letniemu kierowcy, który podczas skrętu w lewo po prostu wymusił pierwszeństwo nic poważnego się nie stało. Złamania obojczyka doznał natomiast 31-letni motorowerzysta z Zamościa.
Młodszy mężczyzna trafił do szpitala, starszy też ma problem. Będzie przed sądem odpowiadać za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu.
Data dodania:
28.07.2009 09:33
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze