Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Łabunie: Jechał pijany, spowodował kolizję, a w samochodzie policja znalazła nielegalną amunicję

Kiedy Kazimierz Ś. siadał w poniedziałek za kierownicą swojego forda, był pijany. Przejeżdżając przez Łabunie, stracił panowanie nad samochodem i auto wjechało do przydrożnego rowu.
48-letniemu mieszkańcowi Oleśnicy nic poważnego się nie stało, ale konsekwencje poniedziałkowego zdarzenia będą dla niego poważne. Bo okazało się, że mężczyzna prowadził samochód pod wpływem alkoholu (miał ponad 2 promile), a na dodatek w aucie wiózł spore ilości amunicji, na którą nie posiadał zezwolenia. Policjanci znaleźli w fordzie m.in. amunicję myśliwską i karabinową, a także pełne magazynki.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama