Łabunie: Jechał pijany, spowodował kolizję, a w samochodzie policja znalazła nielegalną amunicję
Kiedy Kazimierz Ś. siadał w poniedziałek za kierownicą swojego forda, był pijany. Przejeżdżając przez Łabunie, stracił panowanie nad samochodem i auto wjechało do przydrożnego rowu.
- (ak)
- 28.07.2009 09:16
48-letniemu mieszkańcowi Oleśnicy nic poważnego się nie stało, ale konsekwencje poniedziałkowego zdarzenia będą dla niego poważne.
Bo okazało się, że mężczyzna prowadził samochód pod wpływem alkoholu (miał ponad 2 promile), a na dodatek w aucie wiózł spore ilości amunicji, na którą nie posiadał zezwolenia.
Policjanci znaleźli w fordzie m.in. amunicję myśliwską i karabinową, a także pełne magazynki.
Data dodania:
28.07.2009 09:16
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze