Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W Tomaszowie Lubelskim powstaje pierwszy skatepark

Fani \"flipów\", \"grabów\" i \"ślizgów\" nie będą juz musieli jeździć do Zamościa, żeby poćwiczyć te ewolucje. Samorząd Tomaszowa Lubelskiego buduje im własny skatepark.
Za Tomaszowskim Domu Kultury, przy zbiegu ulic Słowackiego i Lwowskiej właśnie rozpoczynają się pierwsze prace przy budowie miejskiego skateparku. – Mieliśmy niewielkie problemy z energetyką, ale teraz wszystko jest już w porządku i spokojnie możemy zacząć budowę. Pierwsze prace jakie musimy wykonać to utwardzenie całego placu i ułożenie specjalnej kostki – relacjonuje Grażyna Dmitrocka, naczelnik wydziału inwestycji. – Później wykonawca zajmie się instalowaniem barierek i przeszkód. Z realizowanego projektu cieszą się nie tylko władzę Tomaszowa Lubelskiego, ale i jego mieszkańcy. Pani Katarzyna Działa jest zachwycona pomysłem. – Dzieciaki nie będą musiały specjalnie jeździć do Zamościa, żeby poskakać na deskorolkach. Nie każdy może sobie na to pozwolić – tłumaczy. – Zdarza się, że deskorolkarze skaczą w parku, na schodkach i barierkach. To przeszkadza mieszkańcom, a po za tym skacząc w nieodpowiednim miejscu łatwiej mogą sobie zrobić krzywdę. Ten skatepark to na prawdę strzał w dziesiątkę. Miejmy nadzieję, że prace nad budową przebiegną zgodnie z planem i skatepark będzie gotowy do użytku zgodnie z planem, czyli pod koniec sierpnia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama