Reklama
Biłgoraj: Wykopali granat na szkolnym boisku
Znalezisko przeleżało w ziemi prawdopodobnie od czasów II wojny światowej. W międzyczasie na gruncie powstała szkoła. Ostatnio granat moździerzowy o średnicy 51 milimetrów ujrzał światło dzienne.
- (ak)
- 29.07.2009 08:40
Na pocisk natknęli się robotnicy prowadzący prace ziemne na terenie boiska przy Miejskim Zespole Szkół na ulicy Sienkiewicza w Biłgoraju. Natychmiast zaalarmowali policję, a ta wezwała saperów z Chełma.
– Patrol zabezpieczył granat i przeszukał cały teren, aby ewentualnie odnaleźć jakieś inne tego rodzaju pociski. Na nic podobnego nie natrafiono – opowiada Stanisław Łazur z biłgorajskiej policji.
Saperzy wywieźli znalezisko w bezpieczne miejsce. Do zdarzenia doszło w poniedziałek.
Data dodania:
29.07.2009 08:40
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze