Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Wykopali granat na szkolnym boisku

Znalezisko przeleżało w ziemi prawdopodobnie od czasów II wojny światowej. W międzyczasie na gruncie powstała szkoła. Ostatnio granat moździerzowy o średnicy 51 milimetrów ujrzał światło dzienne.
Na pocisk natknęli się robotnicy prowadzący prace ziemne na terenie boiska przy Miejskim Zespole Szkół na ulicy Sienkiewicza w Biłgoraju. Natychmiast zaalarmowali policję, a ta wezwała saperów z Chełma. – Patrol zabezpieczył granat i przeszukał cały teren, aby ewentualnie odnaleźć jakieś inne tego rodzaju pociski. Na nic podobnego nie natrafiono – opowiada Stanisław Łazur z biłgorajskiej policji. Saperzy wywieźli znalezisko w bezpieczne miejsce. Do zdarzenia doszło w poniedziałek.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama