Moniatycze: Nie wyrobił się passatem na zakręcie
Samochód zjechał z drogi, wpadł do rowu i dachował. Na szczęście 50-letni kierowca volkswagena passata doznał tylko ogólnych potłuczeń. Pozostał jednak w szpitalu na obserwacji.
- (ak)
- 29.07.2009 08:49
Do wypadku doszło we wtorek rano w Moniatyczach pod Hrubieszowem. Za kierownicą osobowego auta siedział 50-latek z gm. Uchanie. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, podczas pokonywania zakrętu.
Jechał sam. Na razie nie wiadomo, czy był trzeźwy. Pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu.
Data dodania:
29.07.2009 08:49
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze