Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W czasie wakacji policjanci nie tylko łapią przestępców. Spotykają się też z dziećmi

Bezpieczne wakacje to policyjna akcja realizowana w całej Polsce. Włączają się w nią również funkcjonariusze z naszego regionu.
Dzisiaj hrubieszowscy policjanci spotkali się z wypoczywającymi latem dziećmi i ich opiekunami w klubie garnizonowym. Po co? – Żeby podpowiedzieć i przypomnieć najmłodszym, jak bezpiecznie wypoczywać nad wodą oraz korzystać z innych uroków lata tak, aby nie dochodziło do wypadków – wyjaśnia Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej policji. Przy okazji funkcjonariusze sprawdzili, co na ten temat wiedzą najmłodsi. Okazało się, że nie jest źle. – Dzieci wykazywały się dużą wiedzą, że znajomości przepisów ruchu drogowego oraz zasad bezpiecznego zachowania np. nad wodą – dodaje Krystkowiak.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama