Horyszów: Przewrócił się tir, był wyciek paliwa
Do wypadku doszło ok. godz. 7 rano w miejscowości Horyszów (gmina Miączyn). Samochód ciężarowy przewrócił się na pobocze jezdni. Kierowca został przewieziony do szpitala w Zamościu.
- mok
- 03.08.2009 08:10
Doszło do wycieku paliwa, ale wezwana na miejsce straż pożarna szybko zabezpieczyła miejsce i usunęła wyciek.
Tir nadal leży na poboczu jezdni. Na trasie k-74 Zamość - Hrubieszów mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu, kiedy samochód będzie podnoszony.
Kierowca tira był trzeźwy. Jak informuje policja, prawdopodobnie zasnął za kierownicą.
Data dodania:
03.08.2009 08:10
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze