Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Horyszów: Przewrócił się tir, był wyciek paliwa

Do wypadku doszło ok. godz. 7 rano w miejscowości Horyszów (gmina Miączyn). Samochód ciężarowy przewrócił się na pobocze jezdni. Kierowca został przewieziony do szpitala w Zamościu.
Doszło do wycieku paliwa, ale wezwana na miejsce straż pożarna szybko zabezpieczyła miejsce i usunęła wyciek. Tir nadal leży na poboczu jezdni. Na trasie k-74 Zamość - Hrubieszów mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu, kiedy samochód będzie podnoszony. Kierowca tira był trzeźwy. Jak informuje policja, prawdopodobnie zasnął za kierownicą.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama