Reklama
Mieszkanka Horodła wjechała rowerem w rower swojego męża
Do wypadku by nie doszło, gdyby żona nie zbliżyła się za bardzo do swojego męża. 57-letniej mieszkance Horodła się to jednak nie udało. Było wiele hałasu, a teraz kobieta jest poobijana i ma otarcia naskórka na twarzy.
- (ak)
- 03.08.2009 14:50
Wszystko to działo się w niedzielę przy ul. Piłsudskiego w Horodle (powiat hrubieszowski).
Jadąca na rowerze 57-latka znalazło się za blisko podążającego przed nią również jednośladem męża. Rowery się zderzyły, a kobieta przewróciła się na jezdnię i poobijała. Trafiła do szpitala na obserwację.
Data dodania:
03.08.2009 14:50
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze