Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mieszkanka Horodła wjechała rowerem w rower swojego męża

Do wypadku by nie doszło, gdyby żona nie zbliżyła się za bardzo do swojego męża. 57-letniej mieszkance Horodła się to jednak nie udało. Było wiele hałasu, a teraz kobieta jest poobijana i ma otarcia naskórka na twarzy.
Wszystko to działo się w niedzielę przy ul. Piłsudskiego w Horodle (powiat hrubieszowski). Jadąca na rowerze 57-latka znalazło się za blisko podążającego przed nią również jednośladem męża. Rowery się zderzyły, a kobieta przewróciła się na jezdnię i poobijała. Trafiła do szpitala na obserwację.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama