Reklama
Wypadek przy ul. Lubelskiej. Toyota wjechała w fiata
Jadący z kierownica toyoty 28-latek ze Szczebrzeszyna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu fiatowi. Samochody się zderzyły. Do wypadku doszło w sobotę na ul. Lubelskiej w Zamościu.
- (ak)
- 03.08.2009 10:30
Kierowca toyoty był trzeźwy, ale nie zachował należytej uwagi.
W wypadku, którego był sprawcą ranny został on (ma uraz głowy) i jego 52-letnia pasażerka, która doznała urazu głowy i uda.
31-latek z Hrubieszowa, kierujący fiatem wyszedł z wypadku bez szwanku. On również był trzeźwy.
Data dodania:
03.08.2009 10:30
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze