Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek przy ul. Lubelskiej. Toyota wjechała w fiata

Jadący z kierownica toyoty 28-latek ze Szczebrzeszyna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu fiatowi. Samochody się zderzyły. Do wypadku doszło w sobotę na ul. Lubelskiej w Zamościu.
Kierowca toyoty był trzeźwy, ale nie zachował należytej uwagi. W wypadku, którego był sprawcą ranny został on (ma uraz głowy) i jego 52-letnia pasażerka, która doznała urazu głowy i uda. 31-latek z Hrubieszowa, kierujący fiatem wyszedł z wypadku bez szwanku. On również był trzeźwy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama