Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Mundurowi honorowo oddadzą krew

Dwie akcje zbiórki krwi zaplanowano na sierpień w Biłgoraju. Pierwsza odbędzie się w środę 19 sierpnia w Komendzie Powiatowej Policji. Kolejna dzień później w siedzibie Straży Pożarnej. Obie zostaną zorganizowane z inicjatywy miejscowego PCK.
Przypominamy, że aby oddać krew, nie trzeba czekać do takich specjalnych akcji. Codziennie można się zgłaszać do centrum krwiodawstwa przy zamojskim szpitalu \"papieskim”. Krwiodawcą może być każda zdrowa osoba między 18 a 65 rokiem życia. Do poboru krwi należy się z głosić z dowodem osobistym.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama