Reklama
Biłgoraj: Mundurowi honorowo oddadzą krew
Dwie akcje zbiórki krwi zaplanowano na sierpień w Biłgoraju. Pierwsza odbędzie się w środę 19 sierpnia w Komendzie Powiatowej Policji. Kolejna dzień później w siedzibie Straży Pożarnej. Obie zostaną zorganizowane z inicjatywy miejscowego PCK.
- (ak)
- 04.08.2009 10:01
Przypominamy, że aby oddać krew, nie trzeba czekać do takich specjalnych akcji. Codziennie można się zgłaszać do centrum krwiodawstwa przy zamojskim szpitalu \"papieskim”.
Krwiodawcą może być każda zdrowa osoba między 18 a 65 rokiem życia. Do poboru krwi należy się z głosić z dowodem osobistym.
Data dodania:
04.08.2009 10:01
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze