Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Pobił i okradł Ukrainkę. Siedzi w policyjnym areszcie

28-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego jeszcze trzeźwieje w policyjnym areszcie. Trafił tutaj wczoraj, po dokonaniu rozboju na obywatelce Ukrainy.
– Kobieta przyszła do nas w środę ok. godz. 12.45. Opowiadała, że w okolicach bazaru została napadnięta przez jakiegoś mężczyznę – relacjonuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy policji w Tomaszowie Lubelskim. Sprawca miał ją dusić i bić, żądając zwrotu pieniędzy, które kobieta była mu rzekomo winna. 28-latka nie zamierzała się poddać. Chciała wezwać na pomoc policję. Wtedy mężczyzna wyrwał jej z ręki telefon komórkowy i uciekł. – Udało się go zatrzymać. Był pijany. Trafił do aresztu – mówi Stromidło. Jak tylko tomaszowianin wytrzeźwieje, usłyszy zarzut dokonania rozboju. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama