Wielącza: Stłuczka na skrzyżowaniu
W środę, ok. godz. 17.25 na skrzyżowaniu w Wielączy volkswagen golf zderzył się z \"maluchem”. Ranna została kierująca fiatem.
- (ak)
- 06.08.2009 08:24
30-latka z gm. Szczebrzeszyn wjechała swoim golfem na skrzyżowanie. Podczas wyprzedzania jej auto zderzyło się z fiatem 126 p., za którego kierownicą siedziała 41-letnia mieszkanka gm. Nielisz.
Młodsza z kobiet nie odniosła żadnych poważniejszych obrażeń. Starsza ma uraz głowy. Trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Obie kierujące były trzeźwe.
Data dodania:
06.08.2009 08:24
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze