Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wielącza: Stłuczka na skrzyżowaniu

W środę, ok. godz. 17.25 na skrzyżowaniu w Wielączy volkswagen golf zderzył się z \"maluchem”. Ranna została kierująca fiatem.
30-latka z gm. Szczebrzeszyn wjechała swoim golfem na skrzyżowanie. Podczas wyprzedzania jej auto zderzyło się z fiatem 126 p., za którego kierownicą siedziała 41-letnia mieszkanka gm. Nielisz. Młodsza z kobiet nie odniosła żadnych poważniejszych obrażeń. Starsza ma uraz głowy. Trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Obie kierujące były trzeźwe.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama