Reklama
Tomaszów Lubelski: Przyszedł złodziej do fryzjera
Najpierw włamał się do zakładu fryzjerskiego w Tomaszowie Lubelskim, przy ul. Lwowskiej. Potem zaczął plądrować pomieszczenie. Złodziej musiał się zdziwić, bo znalazł tylko 30 zł.
- (ak)
- 06.08.2009 08:54
Do włamania doszło prawdopodobnie dziś w nocy, ale zdarzenie ujawniono dopiero nad ranem. Policjanci są jeszcze w zakładzie tomaszowskim fryzjerskim przy ul. Lwowskiej, w którym grasował złodziej.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że łupem sprawcy padła gotówka. Jak udało nam się dowiedzieć, chodzi o ok. 30 zł w bilonie. Poza tym, złodziejowi \"spodobały” się także jakieś fryzjerskie sprzęty.
Łączne straty nie zostały jeszcze podsumowane. Na miejscu pracuje policja.
Data dodania:
06.08.2009 08:54
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze