Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Skusiły się na świecidełka. Nie pogardziły gotówką

Były cztery. Weszły do sklepu i zrobiły tzw. sztuczny tłok. A potem skradły sztuczną biżuterię i trochę gotówki.
Do zdarzenia doszło w czwartek w sklepie z biżuterią i kosmetykami przy ul. Bora Komorowskiego w Biłgoraju. Jak opowiadała później policji ekspedientka, w pewnym momencie w lokalu pojawiły się cztery kobiety. Miały ciemną karnację i były ubrane w kolorowe, długie sukienki. Narobiły zamieszania, żeby odwrócić uwagę sprzedawczyni. Później, jak gdyby nigdy nic wyszły. Wtedy okazało się, że wraz z nimi zniknęła sztuczna biżuteria, warta ok. 650 zł. i 100 zł w gotówce. Poszkodowanym jest 37-latek z Tarnogrodu, właściciel sklepu. Policja szuka złodziejek.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama